Kontakta oss

Kontakta oss

Skicka oss ett meddelande

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta oss

Konsultnet Lindhagensgatan 116, Stockholm, Sverige
Monica Olsson Norman

VD

Monica Olsson Norman
monica.norman@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 02
Bernt Olsson

Sälj och Marknadschef

Bernt Olsson
bernt.olsson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 01
Martin Johannsson

Key Account Manager

Martin Johannsson
martin.johannsson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 18
Eva Jansson

Kvalitetsansvarig

Eva Jansson
eva.jansson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 09
Bertil Hass

Chef för Affärsutveckling

Bertil Hass
bertil.hass@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 06
Christian Lindqvist

Verksamhetsarkitekt

Christian Lindqvist
Christian.Lindqvist@konsultnet.se
Phone: +46 708 40 81 32
Malin Wittig

Marknad/Kommunikation

Malin Wittig
malin.wittig@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 8126
Leveranser i tid med rätt värde