Kontakta oss

Vi startade 1995 och har sedan dess installerat administrativa lösningar baserade på Unit4 Business World.

Vi anpassar lösningar efter era behov och önskemål och ser till att hitta hållbara lösningar som skapar mervärde. Våra konsulter har jobbat med detta i många år och har en stor kunskapsbas vad det gäller implementering och vidareutveckling av affärssystem. Kontakta oss så hjälper vi dig.

Skicka oss ett meddelande

Här finns vi

Konsultnet Lindhagensgatan 116, Stockholm, Sverige

FacebookLinkedIn

Supportportalen – Hjälp när du behöver den

Är du kund till oss och behöver vår hjälp? Registrera ditt ärende i vår supportportal så hjälper vi dig så snabbt som möjligt.

Till supportportalen

Monica Olsson Norman

VD

Monica Olsson Norman
monica.norman@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 02
Bernt Olsson

Sälj- och Marknadschef

Bernt Olsson
bernt.olsson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 01
Martin Johannsson

Key Account Manager

Martin Johannsson
martin.johannsson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 18
Eva Jansson

Kvalitetsansvarig

Eva Jansson
eva.jansson@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 09
Bertil Hass

Chef för Affärsutveckling

Bertil Hass
bertil.hass@konsultnet.se
Phone: +46 8 41 00 69 06
Christian Lindqvist

Verksamhetsarkitekt

Christian Lindqvist
Christian.Lindqvist@konsultnet.se
Phone: +46 708 40 81 32
Leveranser i tid med rätt värde